U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ketting met een ronde zirkonia hanger met halo 6.3 mm breed - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.12 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6.3 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze gouden ketting met hanger is een verfijnde keuze met klassieke elementen. De ketting heeft een ronde hanger die is versierd met transparante stenen en is afgewerkt met een pavé zetting.
Gemaakt van 14-karaat goud, is de ketting glanzend en in lengte verstelbaar van 40-42-44 cm. De hanger is 6,3 mm breed en de ketting heeft een dikte van 0,8 mm. De veerring sluiting zorgt ervoor dat de ketting eenvoudig om en af te doen is.
- Type ketting: Ketting met hanger
- Type sluiting: Veerringsluiting
- Steen details: Zirkonia, 0.03 crt
- Steenkleur: Transparant
- Steenslijpvorm: Briljant
- Schrijf de eerste review over dit product