U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ketting druppelhanger met groene malachiet - Lengte 41-43-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Malachiet |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 7 mm x 11 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.75 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 41 cm, 43 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 15.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Doordat er gekozen is voor een lengte van 41 cm, 43 cm, 45 cm (verstelbaar - 3 maten) heeft deze ketting voor veel dames de juiste maat. Zo is dit collier voor veel dames een prachtig sieraad. De ketting is gemaakt met een schitterende ankerschakel, die we in veel sieraden terugzien en dus mooi te combineren is. De breedte van 1.1 mm staat daarnaast mooi in verhouding tot de lengte, zodat er echt één geheel ontstaat. Vervolgens wordt de ketting helemaal afgemaakt door de stijlvolle hanger in de vorm van een ovaal. De hangerbreedte is 9.5 mm. De hangerhoogte is 15.5 mm. Zo is deze ketting het stralend middelpunt van elke garderobe.
Het gehalte van het goud is bovendien 14-karaat, één van de hoogste gehaltes voor sieraden. Op deze manier wordt de luxe en kwaliteit van dit collier nog eens extra gewaarborgd. De mooie kleur groen tilt het ontwerp daarnaast naar een nog hoger niveau. De kers op de taart bestaat vervolgens uit een mooi glanzend oppervlak. De karabijnsluiting past perfect bij de stijl van de ketting en is tegelijkertijd erg stevig. Voor een goede verhouding tussen duurzaamheid en prijs heeft dit collier een metaalgewicht van circa 2.75 gram.
Ingezet met prachtige malachiet is deze ketting echt een sieraad om elke dag weer van te genieten. De kleur van de malachiet is groen. Mooi om elke dag te dragen thuis, op kantoor én naar speciale gelegenheden. Voor een schitterende glans is de malachiet in een cabochonvorm geslepen. De steengrootte is 7 mm x 11 mm.
Om beschadigingen te voorkomen wordt deze ketting verzonden inclusief sieradendoosje, dat ook perfect is om het collier thuis netjes in op te bergen. Alle sieraden uit onze collectie worden bovendien in een prachtige verzenddoos verzonden. Zo willen we ervoor zorgen dat elk pakketje een echt feestje is om te ontvangen én open te maken. En bent u van plan iemand te verrassen met een mooi cadeau? Overweeg tot slot dan ook eens onze speciale geschenkverpakking.
Over Mostert Juweliers
Bij Mostert Juweliers staan wij altijd voor u klaar om u te adviseren bij de aankoop van een sieraad of horloge. Service staat bij ons dan ook hoog in het vaandel en hiervoor kunt u terecht in één van onze 5 winkels of in onze webshop. Zo zorgen we ervoor dat u bij ons niet alleen een mooi sieraad koopt, maar ook één waar u lang van kunt genieten. Op die manier zijn wij sinds 1962 uitgegroeid tot één van de grootste juweliers van Nederland. Speerpunten van Mostert Juweliers zijn:- Snelle levering: binnen 1 tot 3 werkdagen in huis
- Goede service: beoordeeld met een 9.1 op Kiyoh
- Ruime collectie: meer dan 10.000 verschillende sieraden
- Veilige verzending: netjes verpakt en boven de 100,- aangetekend verstuurd
- Schrijf de eerste review over dit product