U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden hanger met paarse ronde amethist 4 mm breed - Hoogte 9 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Amethist |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Paars |
| Steen maat | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.18 |
| Breedte (mm) | 4 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Met deze 14-karaats gouden amethist hanger voegt u een tijdloos accessoire toe aan uw sieradencollectie. De hanger bevat een ronde amethist, die een paarse tint heeft. De steen heeft een diameter van 4 mm, wat zorgt voor een bijzondere reflectie van het licht.
Belangrijke kenmerken op een rij:
- Kleur: Gouden hanger met paarse amethist
- Steensoort: Natuurlijk amethist
- Afwerking: Glanzend afgewerkt
- Afmetingen: Hoogte 9 mm en breedte 4 mm
- Schrijf de eerste review over dit product