Beschrijving
De gouden hanger is voorzien van een lab grown diamond van 0.50 karaat. De steen is briljant geslepen, transparant en geplaatst in een klauwzetting. De hanger heeft een hoogte van 9,5 mm en een breedte van 5 mm.
Gemaakt van 14-karaats goud, heeft de hanger een ronde vorm en een glanzende afwerking. Boven de lab grown diamond bevindt zich een gouden oogje. Dit geeft de hanger een kenmerkend uiterlijk.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
14-karaat gouden hanger met lab grown diamond 0.50 crt 5 mm breed - Hoogte 9.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ259071 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 5 mm |
| Diamant Kleurgraad | G |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.66 |
| Breedte (mm) | 5 mm |
| Hoogte (mm) | 9.5 mm |
Beschrijving
De gouden hanger is voorzien van een lab grown diamond van 0.50 karaat. De steen is briljant geslepen, transparant en geplaatst in een klauwzetting. De hanger heeft een hoogte van 9,5 mm en een breedte van 5 mm.
Gemaakt van 14-karaats goud, heeft de hanger een ronde vorm en een glanzende afwerking. Boven de lab grown diamond bevindt zich een gouden oogje. Dit geeft de hanger een kenmerkend uiterlijk.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product