Beschrijving
Deze prachtige gouden hanger met een lab grown diamant die briljant geslepen is. De diamant heeft een karaatgewicht van 1.00 en komt met een kleur- en zuiverheidsgradatie van F en VS2.
De hanger is gemaakt van 14-karaat goud, wat zorgt voor een glanzend uiterlijk. De afmetingen zijn 13 mm in hoogte en 8 mm in breedte, wat zorgt voor een mooie uitstraling.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
14-karaat gouden hanger met lab grown diamant 1.00 crt 8 mm breed - Hoogte 13 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258688 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 6.5 mm |
| Diamant Kleurgraad | F |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.94 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze prachtige gouden hanger met een lab grown diamant die briljant geslepen is. De diamant heeft een karaatgewicht van 1.00 en komt met een kleur- en zuiverheidsgradatie van F en VS2.
De hanger is gemaakt van 14-karaat goud, wat zorgt voor een glanzend uiterlijk. De afmetingen zijn 13 mm in hoogte en 8 mm in breedte, wat zorgt voor een mooie uitstraling.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product