Beschrijving
Deze hanger in goud met lab grown diamant heeft een klassiek rond ontwerp. De hanger is 11,5 mm hoog en 7 mm breed.
De hanger is vervaardigd uit 14-karaat goud, wat zorgt voor een duurzame uitstraling. De glanzende afwerking versterkt het uiterlijk, terwijl het goud de helderheid van de briljant geslepen lab grown diamant aanvult.
De lab grown diamant in het midden van de hanger is 0.50 karaat. Het heeft een kleurgraad van F en een VS2 zuiverheid. Deze diamant heeft dezelfde chemische samenstelling als een natuurlijke diamant.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
14-karaat gouden hanger met lab grown diamant 0.50 crt 7 mm breed - Hoogte 11.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258690 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 5.5 mm |
| Diamant Kleurgraad | F |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.6 |
| Breedte (mm) | 7 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze hanger in goud met lab grown diamant heeft een klassiek rond ontwerp. De hanger is 11,5 mm hoog en 7 mm breed.
De hanger is vervaardigd uit 14-karaat goud, wat zorgt voor een duurzame uitstraling. De glanzende afwerking versterkt het uiterlijk, terwijl het goud de helderheid van de briljant geslepen lab grown diamant aanvult.
De lab grown diamant in het midden van de hanger is 0.50 karaat. Het heeft een kleurgraad van F en een VS2 zuiverheid. Deze diamant heeft dezelfde chemische samenstelling als een natuurlijke diamant.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product