U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden hanger met 3 harten
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Shapes & Lines |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.595 |
| Breedte (mm) | 14.5 mm |
| Hoogte (mm) | 16 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
Details
Gouden hanger met 3 harten. De 3 harten zijn aan elkaar verbonden, waardoor je de hanger als verbintenis kunt dragen met jouw geliefdes. De hanger is gemaakt van 14-karaat goud.
Let op: De hanger wordt speciaal voor jou geproduceerd, waardoor er een langere levertijd van circa 5 werkdagen geldt
.- Schrijf de eerste review over dit product