Beschrijving
Een geboortesteen armband mag niet ontbreken in uw sieradencollectie! Deze gouden armband met geboortesteen is volledig gemaakt van 14-karaat geelgoud en is ingezet met de geboortesteen saffier van 0.25 crt passend bij de maand september. De armband bevat een ankerschakel van 1 mm breed en is draagbaar op de lengtes 15.5 cm, 17 cm en 18.5 cm. Deze geboortesteen armband bevat als sluiting een stevige veerring. Maak uw set compleet en combineer deze armband met geboortesteen met de bijpassende gouden geboortesteen ketting. Levering inclusief luxe sieradendoosje.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Mostert Huiscollectie
14-karaat gouden geboortesteen armband saffier - september
Specificaties
| Artikelnummer | MJ016824-September |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen maat | 3.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.82 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 15.5 cm, 17 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Met of zonder eigen tekst | Slavenarmband met eigen tekst graveren |
Beschrijving
Een geboortesteen armband mag niet ontbreken in uw sieradencollectie! Deze gouden armband met geboortesteen is volledig gemaakt van 14-karaat geelgoud en is ingezet met de geboortesteen saffier van 0.25 crt passend bij de maand september. De armband bevat een ankerschakel van 1 mm breed en is draagbaar op de lengtes 15.5 cm, 17 cm en 18.5 cm. Deze geboortesteen armband bevat als sluiting een stevige veerring. Maak uw set compleet en combineer deze armband met geboortesteen met de bijpassende gouden geboortesteen ketting. Levering inclusief luxe sieradendoosje.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product