U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden doortrek oorbel met diamant in hartvorm 0.15 crt 1.1 mm breed - Hoogte 70 mm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Jasseron |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 3.5 mm |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.3 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Hoogte (mm) | 70 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze doortrek oorbel is gemaakt van goud en bevatten een diamant. Ze zijn geschikt voor verschillende gelegenheden.
De oorbel is voorzien van een natuurlijk geslepen diamant van 0,15 karaat. De diamant is transparant en geplaatst in een hartvormige zetting.
Met een lengte van 7 cm hangen deze oorbellen langs de hals. Ze hebben een gouden kettingschakel die bijdraagt aan het uiterlijk van de oorbellen. Deze oorbellen kunnen aan een sieraden collectie worden toegevoegd en bieden een ingetogen vorm van glamour.
- Schrijf de eerste review over dit product