U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden collier met roze toermalijn en halo van diamanten 0.14 crt - Lengte 42-45 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant, Toermalijn |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Roze, Transparant |
| Steen carat (totaal) | toermalijn 1.20 crt |
| Diamant Kleurgraad | H |
| Diamant Clarity | SI1 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.5 gr |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 15 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9 mm |
| Vorm | Ovaal |
Details
Dit collier met diamanten en toermalijn is gemaakt van 14-karaat goud en heeft een klassieke uitstraling met fijne schakels. De ketting is voorzien van een karabijnsluiting.
De hanger aan deze ketting valt op door een ovale donkerroze toermalijn, geplaatst in een klauwzetting. De toermalijn wordt omringd door briljant geslepen diamanten met een totaal gewicht van 0.14 karaat, wat zorgt voor een opvallend kleur- en lichtspel.
Kernmerken van de ketting:
- Materiaal: 14-karaat goud
- Type stenen: Donkerroze toermalijn en transparante diamanten
- Sluiting: Karabijnsluiting
- Kettinglengte: Verstelbaar 42 en 45 cm
- Steengewicht: Toermalijn 1.20 karaat, diamanten 0.14 karaat
- Diamantkwaliteit: H kleur, SI1 helderheid
- Schrijf de eerste review over dit product