U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden armband met hart hanger 1 mm breed - Lengte 16.5-17.5-18.5 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.64 |
| Breedte (mm) | 1 mm |
| Lengte (cm) | 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 5.5 mm |
| Vorm | Hartje |
Details
Deze armband met hanger is gemaakt van goud en is een armband, voorzien van anker schakels en een hartvormige hanger. Het hart heeft een afmeting van 5 mm hoog en 5,5 mm breed.
De armband bestaat uit 14-karaat goud en heeft een glanzende afwerking. Hij is verstelbaar in lengtes van 16,5 cm, 17,5 cm en 18,5 cm en is voorzien van een sluiting met een veerring. De schakels zijn 1 mm breed.
Het ontwerp van deze armband maakt het een geschikt accessoire voor verschillende gelegenheden. De gouden armband biedt een combinatie van praktische flexibiliteit en een simpele uitstraling.
- Schrijf de eerste review over dit product