U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden armband met groen blauwe kwartsiet en staafjes 1.2 mm breed - Lengte 19 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0495 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type armband | Armband met (edel)steen |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Kwartsiet |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Blauw, Groen |
| Steen maat | 4 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.68 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 4 mm |
| Vorm | Vierkant |
Details
Deze armband, gemaakt van 14-karaat goud, is ontworpen voor dames die houden van stijlvolle sieraden zonder overdadige details. Het ontwerp omvat een combinatie van cilindrische buisjes en kubusvormige kwartsietstenen in lichtblauwe en groene tinten.
De armband beschikt over lichtblauwe en groene kwartsietstenen die op een gestructureerde manier zijn geplaatst tussen de fijne ankers. De schakels hebben een breedte van 1,2 mm en de stenen hebben een diameter van 4 mm.
Eigenschappen van de armband:
- 14-karaat goud
- Lichtblauwe, groene en crème kleurige kwartsietstenen
- Een karabijnsluiting
- Lengte van 19 cm
- Schakels van 1,2 mm breedte en stenen van 4 mm
Dit ontwerp zorgt voor een duidelijke toevoeging aan een sieradencollectie, door de combinatie van gouden details en opvallende stenen.
- Schrijf de eerste review over dit product