U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden armband met glanzende en gediamanteerde rondjes 1.2 mm breed - Lengte 19 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met hanger(s) |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend, Gediamanteerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.78 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 19 cm |
| Diameter Hanger(s) (mm) | 7 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Details
Deze 14-karaat gouden armband met hangers is ontworpen voor dames die houden van subtiele sieraden met een twist. De armband heeft ronde schakels gecombineerd met een schakelpatroon van 3 verbonden cirkels. De middelste cirkel is glanzend afgewerkt en heeft aan beide zijden een gediamanteerde cirkel. De armband heeft een warme gouden kleur.
Met een lengte van 19 cm sluit de armband goed om de pols. De karabijnsluiting zorgt voor gebruiksgemak. De schakels zijn 1,2 mm breed, en worden afgewisseld met bredere secties van 7 mm die de rondjes benadrukken. Deze gouden armband kan worden toegevoegd aan uw sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product