U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ankerketting met stervormige zirkonia hanger - Lengte 40-42-44 cm
Specificaties
| Brochurenummer | B0239 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.63 |
| Breedte (mm) | 1.2 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 9.5 mm |
| Vorm | Ster |
Details
Deze gouden ketting met een stervormige en zirkonia hanger. De ketting heeft een verstelbare lengte van 40, 42 of 44 cm en is geschikt voor dames. De ankerketting is gemaakt van 14-karaats goud en heeft een glanzende afwerking.
De hanger is 11 mm hoog en 9.5 mm breed en is voorzien van een briljant geslepen zirkonia die extra glans geeft. De ketting is ontworpen met een veerringsluiting voor gemakkelijk en veilig dragen.
- Type ketting: Ketting met hanger
- Vorm/schakelsoort: Fijne ankerketting met een stervormige hanger
- Lengte: 40 cm, 42 cm, 44 cm (verstelbaar - 3 maten)
- Afwerking: Glanzend
- Steen: Zirkonia
- Hoogte hanger: 11 mm
- Breedte hanger: 9.5 mm
- Type sluiting: Veerringsluiting
- Stijl: Simpel en met subtiele uitstraling
- Schrijf de eerste review over dit product