U heeft geen producten in uw winkelwagen.
14-karaat gouden ankerarmband met parels en zirkonia's 3 mm breed - Lengte 16-17-18 cm
Specificaties
| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type armband | Armband met (edel)steen, Armband met hanger(s), Parel armband |
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel, Zirkonia |
| Steen kleur | Wit, Transparant |
| Steen maat | 3 mm |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 3.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.02 |
| Breedte (mm) | 0.8 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 17 cm, 18 cm (verstelbaar - 3 maten) |
Details
Deze gouden parel armband combineert 14-karaat goud met zoetwaterparels en zirkonia stenen. De smalle anker schakels en een glanzende afwerking zorgen voor een nette uitstraling.
Met een verstelbare lengte van 16, 17 en 18 cm en een veerringsluiting is deze armband praktisch in gebruik. Ronde elementen en zirkonia stenen zijn geïntegreerd in het ontwerp. Deze armband is een aanvulling in uw sieradencollectie.
- Schrijf de eerste review over dit product