Beschrijving
Overtref uw eigen verwachtingen met dit Seiko SGEH83P1 herenhorloge. Met een band van Leer en een kast van staal draagt u iets bijzonders. De beste manier om jezelf te onderscheiden is met dit horloge. Kies voor dit horloge uit de collectie.Dit model heeft een zilver kleurige kast en heeft een breedte van 40 mm. De wijzerplaat is creme van kleur. Het materiaal glas van dit uurwerk is hardlex. De band is bruin en gemaakt van leer. In het horloge zit een quartz uurwerk met een datum weergave.Het Seiko SGEH83P1 horloge is waterdicht tot een diepte van 10 bar (Zwemmen). Is het een cadeau? Dit horloge wordt geleverd i.c.m. een bijbehorende horlogeverpakking. U heeft op het horloge twee jaar garantie.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Seiko
Seiko herenhorloge SGEH83P1
Specificaties
| Artikelnummer | SGEH83P1 |
|---|---|
| Doelgroep | Heren |
| Merk | Seiko |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Type kalender | Datum |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Beschrijving
Overtref uw eigen verwachtingen met dit Seiko SGEH83P1 herenhorloge. Met een band van Leer en een kast van staal draagt u iets bijzonders. De beste manier om jezelf te onderscheiden is met dit horloge. Kies voor dit horloge uit de collectie.Dit model heeft een zilver kleurige kast en heeft een breedte van 40 mm. De wijzerplaat is creme van kleur. Het materiaal glas van dit uurwerk is hardlex. De band is bruin en gemaakt van leer. In het horloge zit een quartz uurwerk met een datum weergave.Het Seiko SGEH83P1 horloge is waterdicht tot een diepte van 10 bar (Zwemmen). Is het een cadeau? Dit horloge wordt geleverd i.c.m. een bijbehorende horlogeverpakking. U heeft op het horloge twee jaar garantie.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product