Beschrijving
Deze prachtige groene hanger in goud is voorzien van twee edelstenen in een eigentijds ronde vorm. De hanger heeft een hoogte van 8,5 mm en een breedte van 6 mm. In de vorm zijn twee groene briljant geslepen stenen geplaatst: een peridoot en een toermalijn, die boven elkaar zijn gerangschikt.
Het gebruik van 14-karaats goud geeft de hanger een luxe uitstraling. De briljante slijpvorm van de stenen zorgen voor een mooie glans.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product
Schrijf uw eigen review
Groene 14-karaat gouden hanger met peridoot en toermalijn 6 mm breed - Hoogte 8.5 mm
Specificaties
| Artikelnummer | MJ258685 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Mostert Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Peridoot, Toermalijn |
| Steen oorsprong | Natuurlijk |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 3 mm en 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.72 |
| Breedte (mm) | 6 mm |
| Hoogte (mm) | 8.5 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Beschrijving
Deze prachtige groene hanger in goud is voorzien van twee edelstenen in een eigentijds ronde vorm. De hanger heeft een hoogte van 8,5 mm en een breedte van 6 mm. In de vorm zijn twee groene briljant geslepen stenen geplaatst: een peridoot en een toermalijn, die boven elkaar zijn gerangschikt.
Het gebruik van 14-karaats goud geeft de hanger een luxe uitstraling. De briljante slijpvorm van de stenen zorgen voor een mooie glans.
Beoordelen
- Schrijf de eerste review over dit product